Zeytinburnu koltuk yıkama servisimiz, Zeytinburnu ilçesinin tamamında koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

 

Zeytinburnu Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Zeytinburnu koltuk yıkama

WhatsApp

mail Zeytinburnu koltuk yıkama

Zeytinburnu koltuk yıkama

Firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmetiyle diğer ilçelerde olduğu gibi Zeytinburnu’nda da ücretsiz servis ekibiyle hizmet vermektedir. Randevu yöntemiyle çalışan firmamız, gelen talepleri hızlı bir şekilde değerlendirerek mümkün olan en kısa sürede temizlik personelini belirtilen adrese yönlendirmektedir.

Temizlikte kaliteye önem veriyoruz.

koltuk-yikama Zeytinburnu koltuk yıkama

Yapmanız gereken tek şey, aramak ve temizlenmesini istediğiniz koltuğun sayı ve türünü belirtmenizdir. Bu yöntemle fiyat önceden belirlenmiş olup, ekstra bir ücret kesinlikle karşınıza çıkmaz. Her koltuk yıkama fiyatı aynı değildir. Tekli, ikili, üçlü koltuk ve deri olmak üzere, minderler dahil ayrı ayrı çeşitleri vardır. Bu nedenle fiyatları da koltuk sayısına göre farklılık göstermektedir. Uygun fiyat ve kampanyalardan yararlanmak için bizi aramanız yeterlidir.

 

Neden Koltuk Yıkama Yaptırmalısınız

Genelde ev ve işyerlerinde koltuklar bez ve fırça gibi ürünlerle yüzeysel olarak silinmektedir. Üzerine dökülen herhangi bir sıvı, çay, kahve, gazlı içicek vb. Gibi maddeler koltuğun içine işledikten bir süre sonra rahatsız edici bir koku verir. Bununla birlikte koltuklarda lekelenme ve içerde çürümeler başlar.

Bezle silinme sonu bu temizlik sadece yüzeysel olmakla birlikte antibakteriyel bir temizlik olmamaktadır. Koltuklar genel olarak ellerimizin ve bazende yüzlerimizin temas ettiği önemli eşyaların başında gelir. Firmamız, Gökkuşağı Zeytinburnu koltuk yıkama servisi olarak, yıkadığımız her koltukta antibakteriyel ürünler kullanıyoruz. Koltuk yıkama makinemizle yaptığımız her temizlikte koltuğunuzun yüzeyden 5 cm içine kadar detaylı temizlik yapıyoruz.

Bu yapılan işlem sonucunda yıkanan koltuğun oda sıcaklığında kuruma süresi yerine göre otuz ile kırkbeş dakika sürmektedir. Yazın bu süre daha az bir zamanda olmaktadır. Firmamız, koltuk yıkamanın yanı sıra ayrıca Yatak yıkama ve Yerinde halı yıkama hizmeti de vermektedir.

Koltuk yüzeyine dökülen sıvıların haricinde çocukların kalem ve boyalarla çizdiği koltuklar yine yaptığımız yıkama sonucunda eskisi gibi temiz hale gelmektedir. Bu gibi durumlarda servis ekibimizi arayarak detaylı bilgi vermeniz, temizliğin detaylı olması için önemlidir.

Zeytinburnu ilçesinde hizmet verdiğimiz noktalar:

  • Beştelsiz
  • Kazlıçeşme
  • Seyitnizam
  • Yenidoğan
  • Çırpıcı
  • Maltepe
  • Sümer
  • Yeşiltepe
  • Merkez Efendi

Yaptığımız işlerden bazıları..

5/5 (5 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et