Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak, yıkadığımız koltuklarda kalite ve hijyene önem veriyoruz.

 

Bayrampaşa Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Bayrampaşa koltuk yıkama

WhatsApp

mail Bayrampaşa koltuk yıkama

Bayrampaşa koltuk yıkama

Gökkuşağı koltuk yıkama servisi olarak bayrampaşada mobil şube olarak servis vermekteyiz. Servisimiz bayrampaşanın bütün bölgelerini kapsamaktadır. Ayrıntılı listeyi aşağıda görebilir siniz.

Koltuk yıkama şirketi olarak yıkadığımız her koltukta anti-bakteriyel temizlik ürünleri kullanmaktayız. Ürünlerimiz TSE belgeli olup, yıkadığımız koltuklar temizlik garantisindedir. Koltuk yıkama fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayabilir veya Whastapp uygulamasından mesaj yazarak bilgi alabilirsiniz. Koltuklarınızı belirteceğiniz gün ve saate göre randevu sistemiyle uygun fiyata yıkıyoruz.

Koltuk yıkama’da kaliteye önem veriyoruz.

koltuk-yikama Bayrampaşa koltuk yıkama

 

Koltuk Yıkama’nın Önemi

Koltuklar genel olarak vücudumuzun en çok temas ettiği eşyaların başında gelir. Bu sebeble temiz ve hijyenik olması gerekir. Özellikle küçük çocukların bulunduğu evlerde hijyen üst seviyede olması gerekir. Bayrampaşa koltuk yıkama firması olarak yıkama makinemizde antibakteriyel ürünler kullanıyoruz.

Koltukların temizliği günlük şartlarda bez ve sünger ile yapılmaktadır. Bu temizlik sadece yuüzeysel bir temizlik olmakla beraber kesinlikle kapsamlı bir temizlik olmuyor. Gökkuşağı koltuk yıkama şirketi olarak, koltukların en az yılda iki yada üç kez yıkanmasını öneriyoruz. Çünkü toplanan kir ve lekeler zamanla koltuk yüzeyinde kararma ve tabaka oluşturmaktadır. Bu gibi durumlarda bezle yada süngerle silmek çözüm değildir.

Yıkadığımız her koltuğun minimum beş santim içine kadar yıkama yapıyoruz. Bu yapılan yıkama işleminde koltuklar adeta nefes almaktadır. Çoğumuzun bildiği gibi genelde koltuk yüzeyine dökülen sıvılar ister istemez alt kısımlara geçmektedir. Alt kısma geçen sıvılar temizlenmeye uygun olmadığı için zamanla kuruyarak, kötü bir koku salgılamaktadır. Odanın geneline yayılan bu kötü kokulardan kurtulmak için, detaylı koltuk yıkama yaptırılması gereklidir.

Firmamızda yapılan koltuk yıkama işlemlerinde, Çay, kahve, kalem izi, ruj kelesi, boya izi vb. Gibi lekeler ücretsiz olarak çıkarılmaktadır. Şirketimizde ayrıca koltuk yıkama’nın dışında Yatak yıkama ve Yerinde halı yıkama hizmeti de verilmektedir.

Bayrampaşa ilçesinde servis verdiğimiz noktalar:

  • Altıntepsi
  • Kartal Tepe
  • Orta
  • Yıldırım
  • Cevatpaşa
  • Kocatepe
  • Terazidere
  • Murat Paşa
  • Vatan ve diğer mobil servislerimiz.

Yaptığımız işlerden bazıları..

5/5 (2 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et