Başakşehir koltuk yıkama servisimiz, konusunda uzman ekibiyle. Başakşehirin bütün noktalarına koltuk yıkama hizmeti vermektedir.

 

Başakşehir Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Başakşehir koltuk yıkama

WhatsApp

mail Başakşehir koltuk yıkama

Başakşehir koltuk yıkama

İstanbul’un çeşitli ilçelerinde uzun süredir hizmet veren firmamız, titiz ekibiyle istenilen zamanda koltuk yıkama yapmaktadır. Yapmanız gereken tek şey firmamızı aramak ve yıkanmasını istediğiniz koltukların türünü belirtmek ve fiyat almaktır. Başakşehir Koltuk Yıkama servisimiz, koltuk yıkamanın yanı sıra Yerinde halı yıkama ve Yatak yıkama gibi hizmetlerde vermektedir.

Temizliğe önem veriyor ve kaliteye odaklanıyoruz..

koltuk-yikama Başakşehir koltuk yıkama

 

Koltuk yıkamanın önemi

Koltuk temizliği Ev ve işyerinin en önemli temizliklerinden biridir. Normal bir temizlikte sadece sünger veya bez kullanmak detaylı bir temizlik değil, sadece yüzeysel (gözle görülen) temizliktir. Koltuklar çoğu zaman el ve yüzün temas ettiği eşyaların başında gelir. Bazen havalandırma yoluyla bazende üstümüzden dökülen tozlar koltuk yüzeyinde bir tabaka oluşturmaktadır.

Toz ve kirlerden oluşan katman, zamanla koltuk yüzeyinin eskimesine ve hatta çürümesine sebeb olmaktadır. Bu gibi durumlarda bez, sünger ve fırça gibi uygulamalar asla bir çözüm değildir. Gökkuşağı koltuk yıkama servisi olarak kullandığımız ekipmanlarla inatçı lekeler ve kirleri, derinlemesine temizlik yaparak koltuklarınızın canlı renklerine dönmelerini sağlıyoruz.

Bununla birlikte koltuğa dökülen herhangi bir meyve suyu, çay, kahve veya gazlı içicekler. Koltuğun iç yüzeylerine ulaşarak zamanla ağır bir koku oluşmasına sebeb oluyor. Bu gibi durumlarda yüzeysel temizlik asla bir çare değildir. Başakşehir koltuk yıkama servisi olarak, antibakteriyel ürünler kullanıyoruz. Koltuklarınızda detaylı bir temizlik olması için yüzeyin 5 santim derinliğine kadar yıkama işlemi yapıyor.

Koltuk yıkama fiyatları koltuğun türüne ve sayısına göre farklılık gösterir. Tekli koltuklar, ikili, üçlü, dörtlü ve daha fazla olması ayrıca deri veya minderli olduğunu temizlik ekibimize bildirmenizde fayda var.

Yapılan koltuk yıkamanın sonucu olarak otuz ile kırkbeş dakikalık, oda sıcaklığında kuruma süresi vardır. Yazın bu süre daha kısa olmaktadır.

Başakşehirde servis verdiğimiz yerler:

  • Altınşehir
  • 1. Kısım
  • 2. Kısım
  • Mehmet Akif
  • Onurkent
  • İkitelli
  • Güvercintepe
  • Kayabaşı
  • Şahintepe
  • Ziya Gökalp ve diğer Mobil şubeler.

Yaptığımız işlerden bazıları..

5/5 (3 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et