Bahçelievler koltuk yıkama firmamız tüm semtlere servis vermektedir. Sunduğu tüm koltuk yıkama işlemlerinde temizlik garantili hizmet veren tek firmadır.

 

Bahçelievler Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Bahçelievler koltuk yıkama

WhatsApp

mail Bahçelievler koltuk yıkama

Bahçelievler koltuk yıkama

Bahçelievlerde koltuk yıkama alanında 19 senedir hizmet veren tek firma olmamız tecrübeyle sizlere en iyi hizmeti sunmamamızı sağlamaktadır. Yıkadığımız tüm koltuklarda temizlik garantimiz vardır.

Yaptığımız işlerde temizliğin kalitesine odaklanıyoruz. 

koltuk-yikama Bahçelievler koltuk yıkama

Koltuklarınızın antibakteriyel bir temizlik olması gerekir. Su ve ısının basit kombinasyonu, ekonomik ve kimyasal içermeyen en iyi dezenfektanı sağlar. En az 200 derece ısıtıldığında, buhar sadece sert sıkışmış lekeleri ve yağları ortadan kaldırmaz. Aynı zamanda hem sert hem de yumuşak yüzeyleri dezenfekte eder. Buharlama daha yavaş bir işlem olsa da (bazen bir alanı tamamen sterilize etmek için 20 saniyeye kadar zaman alabilir.) Doğru kullanıldığı takdirde, buhar bakteri, mikrop, toz akarları ve diğer patojenleri giderebilir.

Detaylı Koltuk temizliği neden önemli?

Koltuk temizliği çoğu durumda el ve yüzümüzün temas ettiği bir eşyadır. Koltuklar zamanla gerek üstümüzden gerekse dışardan hava yoluyla gelen çeşitli toz ve kirlere maruz kalmaktadır. Bazende üzerine dökülen sıvılar koltuğunuzun içine kadar ulaşabilmektedir. Bütün bu durumlarda koltuk temizliği sadece temizlik bezi, fırça veya süngerle yapılmaz.

Bu gibi durumlarda yılda en az iki veya üç defa detaylı koltuk yıkama yaptırmanız gerekir. Kullanmış olduğumuz antibakteriyel koltuk temizleme araçlarımızla, koltuğunuzun yüzeyden 5 cm derinliğe kadar detaylı temizlik yapıyoruz.

Koltuk yıkama fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir yedili takım sekizli, dokuzlu, minderli, deri kollu vs. Gibi birçok model koltuk olmasından kaynaklı koltuk yıkama fiyatları degişgenlik göstermektedir.

Müsteri temsilcilerimiz serviste sunan arkadaslarımızdan oldugu için size en doğru fiyatı verir ve kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz. Gökkuşağı Bahçelievler koltuk yıkamada, yıkama vetemizlik sonrası kuruma süresi yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müsteri temsilcilerimiz tam olarak anlatacaktır. Bahçelievler koltuk yıkamada yıkatacagınız her koltuk yüzde yüz güvence altındadır. Koltuk yıkama fiyatları vede vermiş oldugu indirimler ile siz değerli müşterilerine mukemmel temizlik garantisini vermekteyiz. Kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın..

Bahçelievlerde koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

 • Basın Sitesi
 • Fevzi Çakmak
 • Siyavuspaşa
 • Çobançeşme
 • Hürriyet
 • Soğanlı
 • Cumhuriyet
 • Kocasinan
 • Yayla

Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz diğer mobil şubeler.

Deri Koltukları Temizleme

Deri koltuklar, malzemenin üstün kalitesinden dolayı kumaş döşemeye kıyasla daha fazla özen gerektirir. Derideki lekeleri ve kirleri temizlemek için, kendin yap yöntemlerinden birini deneyin:

 • Oje sökücü veya alkol kullanın. Lekeyi alkole batırılmış bir pamuk topla lekeleri ve derideki pisliği yavaşça kaldıracaktır. Leke çıkarıldıktan sonra, koltuktaki alkolü ılık su ve bulaşık sabunu ile temizleyin.
 • Jel olmayan bir diş macunu kullanın. Daha eşsiz bir teknik, leke üzerine biraz diş macunu sürün ve sonra lekeyi yavaşça ovalamak için temiz bir diş fırçası kullanın.
 • Bir limon suyu ve tartar kreması kullanın. Bir eşit limon suyu ve tartar kremini bir macuna karıştırın ve lekeye uygulayın. Yaklaşık 30 dakika beklemek gerekir ve sonra nemli bir süngerle silebilirsiniz. Macun ağartma etkisine sahiptir, bu nedenle sadece açık renkli koltuklarda kullanılmalıdır.
 • Sirke karışımı deri koltuklarda da etkili bir temizlik işlevine sahiptir.
bahcelievler-koltuk-yikama Bahçelievler koltuk yıkama

4.8/5 (26 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et