Avcılar koltuk yıkama firmamız tecrübe ve kalitesiyle Avcıların her bölgesinde antibakteriyel ürünlerle koltuk yıkamaktadır.

 

Avcılar Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Avcılar koltuk yıkama

WhatsApp

mail Avcılar koltuk yıkama

Avcılar Koltuk Yıkama

Koltuk yıkama konusunda deneyimli personelimizle kalite ve hijyeni  ön planda tutarak. Koltuklarda oluşan en inatçı lekeleri. (Ruj, boya, kalem izi) vb. Gibi anti-bakteriyel temizlik maddeleriyle detaylı olarak yıkamaktayız.

Temizlikte hijyen ve kaliteye önemsiyoruz.

koltuk-yikama Avcılar koltuk yıkama

Halı yıkama ile girdiğimiz temizlik sektörüne koltuk yıkama, yatak yıkama ve yerinde halı yıkama hizmetiyle devam ediyoruz. Yaptığımız bütün temizlik işleri firmamızca temizlik garantisi dahilinde dir.

 

Koltuk Yıkama Yaptırmanın Önemi

Koltuklar genel olarak vücudumuza temas eden eşyaların başında gelir. Temizlik hususunda herkesin uyguladığı ıslak veya köpüklü bezle yapılan temizlik, bilindiği gibi yüzeysel bir temizlemedir. Ancak koltuk üzerine dökülen sıvı veya katı yiyecek ve içeceklerin bıraktığı lekelerden ziyade koltuğun alt yüzeyine geçen kirler vardır. Bu kirler zamanla kötü kokuya sebeb olup, odanın içine yayılmaktadır.

Bu kir ve lekeleri temizlemek için mutlaka koltuk yıkama işlemi yaptırmanız gerekir. Çünkü koltuğa işliyen kirler yüzeyin alt tarafına geçmektedir. Biz, Gökkuşağı koltuk yıkama servisi olarak, yıkadığımız koltukları kullandığımız makine ve araçlarla, koltuğun 5 santim derinliğine kadar yıkama yapıyoruz. 

Genel olarak koltuk yıkama işlemi senede 2 ile 3 defa olması gereken bir temizliktir. Çoğu zaman koltuklarda oluşan küflenme, ağır koku, çay, kahve ve diğer çıkmayan lekeler kullandığımız maddelerle kolayca çıkarılmaktadır. Servisimizi arayarak belirteceğiniz koltuk türlerine göre sizlere anında fiyat verilir ve servis yerinde kesinlikle ekstra bir ücret alınmaz.

Kullandığımız araç ve gereçlerin yanı sıra, temizleme işleminde kullanılan maddeler TSE belgeli olup, kesinlikle antibakteriyel dir. Firmamızın iletişim hattını arayarak veya WhatsApp uygulamasıyla müşteri temsilcimizi arayarak istediğiniz gün ve saat için randevu alabilirsiniz. Yaptığımız bütün koltuk yıkama işlemleri, Gökkuşağı koltuk yıkama servisi olarak temizlik garantisindedir.

Avcılar bölgesinde koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

  • Ambarlı
  • Parseller
  • Cihangir
  • Denizköşkler
  • Firuzköy
  • Gümüşpala
  • Merkez
  • Mustafa Kemal Paşa
  • Üniversite ve diğer mobil şubelerimiz.

Yaptığımız işlerden bazıları..

5/5 (6 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et