Koltuk yıkama hizmetleri konusunda sizlere en iyi hizmeti sunabilmekte olan Yenibosna koltuk yıkama firmamız, yılların deneyimini üzerinde taşımaktadır.

 

Yenibosna Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Yenibosna koltuk yıkama

WhatsApp

mail Yenibosna koltuk yıkama

Yenibosna koltuk yıkama

Yenibosna koltuk yıkama firması olarak, koltuklarınıza antibakteriyel temizlik yapmaktayız. Koltukların içine işleyen toz, kir ve benzeri türevleri, etkili bir şekilde beş santim derinliğe kadar detaylı temizlemekteyiz. Çeşitli nedenlere bağlı olarak yada yılların getirmiş olduğu lekeler yüzünden. Eski temiz ve parlak görüntüsünü kaybeden koltuklarınızı, gözünüz kapalı bir şekilde firmamıza teslim edebilirsiniz.

Kalite ve hijyeni ön plana çıkarıyoruz. 

koltuk-yikama Yenibosna koltuk yıkama

Koltuk yıkama işlemleri sırasında sizler için çok donanımlı ekip ve ekipmanlarımız ile verilen adreslere gelerek derinlemesine bir temizlik işlemini yerine getirmekteyiz. Defalarca üst üste yapılan yıkama işleminin ardından kirli koltuklarınız ilk günkü temizliğine kavuşmaktadır. Özel koltuk yıkama şampuanları kullanılarak titiz bir temizlik hizmeti yürütülmektedir. İnsan sağlığına uyumlu, tamamen bitkisel içerikli koltuk yıkama şampuanlarını tercih ederek siz değerli müşterilerimizin sağlığına önem vermekteyiz.

Firmamız, alanında uzaman personeller, ve çok donanımlı ekipmanları ile işine ilk günkü aşkla sarılmaktadır. İstenen hizmeti yerine getirmek adına sizlere en kaliteli ve en hızlı hizmetleri en ekonomik fiyat avantajları ile sunmaktayız. Diğer koltuk yıkama firmaları gibi halı şampuanı kullanmıyoruz.

Müşteri memnuiyetini sürekli arttırmak adına koltuk yıkama alanında en hızlı hizmetleri, en kaliteli biçimde sizler için sunmaktayız.

Sadece koltuk yıkama hizmetleri ile sınırlı kalmayan firmamız, sizler için oto koltuk yıkama ve yerinde halı yıkama gibi hizmetleri de yerine getirmekteyiz.

En gelişmiş koltuk yıkama makine ekipmanlarını tercih ederek derinlemesine bir işlemi Yenibosna koltuk yıkama firması olarak yerine getiriyoruz. Koltuk yıkama işlemi sonrası koltuklar üzerinde biriken temiz suyu vakumlu cihazlarınız sayesinde çekilerek nemli hale getirilmektedir. Ardından oda camlarınız 1 gün boyunca açık bırakarak kolayca kurumasını sağlayabilirsiniz.

Kurutma işleminin ardından uzun süre mis gibi kokan ve ışıl ışıl parlayan koltuklarınızın üzerinde sevdikleriniz ile zaman geçirebilirsiniz.

 

Yenibosna’da hizmet verilen noktalar:

  • Kuyumcukent
  • Atatürk caddesi
  • Çobançeşme
  • Sanayi ve diğer bölgeler.
0/5 (0 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et