Koltuk temizleme konusunda profesyonel hizmet arıyorsanız, Gökkuşağı şirinevler koltuk yıkama firması uzman kadrosuyla hizmetinizdedir.

 

Şirinevler Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Şirinevler koltuk yıkama

WhatsApp

mail Şirinevler koltuk yıkama

Şirinevler koltuk yıkama

Yaşam alanlarınızda yer alan koltuklarınız zamanla kullanılamayacak bir şekilde kirlenebilir. Veya hiç ummadığınız bir anda en özel koltuk takımıza çay, kahve veya farklı sıvılar dökülebilir. Bu gibi sorunlar ile karşılaştığınız anlarda telaşa kapılmanıza gerek kalmadan Şirinevler koltuk yıkama firmamız ile tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz.

Koltuk yıkama hizmetinde kaliteye odaklanıyoruz.

koltuk-yikama Şirinevler koltuk yıkama

Kendi imkânlarınız ile koltuk yıkama işlemine giriştiğinizde özel kumaşlardan oluşan koltuklarınıza zarar verme durumlarınız ortaya çıkabilmektedir. Kullandığınız leke çıkarıcılar koltuk rengini açarken çeşitli çitileme hareketleri koltuk yüzeyinin deforme olmasına neden olabilmektedir.

Bu gibi istenmeyen durumlar ile karşı karşıya kalmamak adına sizlerde koltuk yıkama konusunda işi uzmanına bırakarak koltuklarınızın eski temiz haline en kolay şekilde sahip olabilirsiniz.

Yaptığımız koltuk yıkama işleminde ilk olarak koltuğunuzda oluşan lekeleri çıkararak temizlik işlemine başlıyoruz.

Kullandığımız antibakteriyel temizleme ürünüyle koltuklarınızda oluşan lekeleri yüzde doksan oranla çıkarıyoruz. Bu işlem lekelerin türüne ve koltuk kumaşına bağlı olarak değişmektedir.

Leke çıkarma işleminden sonra koltuğun yüzeyini derinlemesine yıkama ve fırçalama yapmaktayız. Bu işlem yaklaşık yarım saat ile kırk beş dakika sürmektedir. Daha sonra koltuğunuzu vakumlama aracıyla, koltuk yüzeyinin beş santimetre derinlemesine yıkama yapıyoruz. Yıkanan koltuklar hava şartlarına ve oda sıcaklığına bağlı olarak kuruma süresi değişebilir.

Şirinevler koltuk yıkama firmamız, koltuk yıkama, yerinde halı yıkama ve halıfleks yıkama gibi çeşitli alanlarda uzmanlaşmış bir firmadır. İstanbul’un en çok tercih edilen koltuk yıkama firması olarak, her zaman daha kaliteli hizmet sunabilmenin gayreti içerisinde bulunmaktayız. En deneyimli koltuk yıkama ekipmanlarını, en gelişmiş koltuk yıkama robotları ile buluşturarak ortaya kusursuz hizmetler sunan bir firma çıkartmış durumdayız. Sahip olduğumuz referanslar işimizi en iyi şekilde yaptığımızın kanıtıdır.

Referans listemize yeni müşteriler kazandırmak ve var olan müşterilerimizi her defasında daha fazla memnun edebilmek için kalitemiz maksimum seviyeye çıkartmayı amaçlıyor. Fiyatlarımızı da piyasanın altında tutmaya gayret etmekteyiz. Kısacası bütçe dostu kaliteli bir firma olarak yolumuza devam etmekteyiz.

 

Şirinevler’de koltuk yıkama yaptığımız noktalar:

  • Mahmutbey
  • Kocasinan ve diğer mobil noktalar.
0/5 (0 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et