Merter koltuk yıkama firması olarak, temizlikte hijyen ve kaliyete önem veriyoruz.

 

Merter Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Merter koltuk yıkama

WhatsApp

mail Merter koltuk yıkama

Merter koltuk yıkama

Günlük yaşamda ortam kullanım alanı olması ve de sıkça kullanılması nedeniyle koltuk takımları mikrop ve mayt açısından diğer eşyalara göre daha şanssızdır. Bu yüzden, düzenli aralıklarla temizliğe ihtiyacı olan eşyalardan biridir.

Yaptığımız her koltuk yıkama işlerinde kaliteyi ön plana çıkarıyoruz. 

koltuk-yikama Merter koltuk yıkama

Döşeme kısımları ve diğer alanları evde derin olarak temizlemek çok zor. Bu yüzden koltuk yıkama merter firmamızdan yararlanmanız oldukça mantıklı olacaktır. Kullanılan ürünleri ve makineleri sormanız da koltuklarınızın sağlıklı ve dayanıklı olması açısından önemlidir.

İnatçı lekeleri özel maddelerle çıkarıyoruz

Firmamız gökkuşağı koltuk yıkama, koltuklar için özel olarak üretilmiş şampuanları ve temizleyicileri kullanmaktadır. Aynı zamanda zor çıkan bazı yemek ve içki lekeleri, tükenmez kalem ya da oje lekeleri gibi durumlar için de özel karışım solüsyonları bulunmaktadır. Bu şekilde en zor lekelere kadar çıkartıp adeta yeni bir koltuk teslim edilmektedir.

Firma tercih ederken, belirli kriterlerinizin bulunması son derece önemli. Bu yüzden bazı konulara hakim olmalısınız. İlk olarak hangi kumaş türünü nasıl yıkadıklarını öğrenin. Bu eşyanızın uzun ömürlü olması açısından önemlidir. Aynı zamanda, çoğu firmanın müşteri hizmetleri hattı bulunmaktadır. Bunları kullanarak da detaylı bilgi edinebilirsiniz. Koltuğunuzun bulunduğu yere göre de hizmetleri değişmektedir. Otomobil koltuk yıkama işlemleri de ofis ve ev koltuk yıkama işlemleri de gerçekleştirilmektedir.

Koltuk temizliği için başvuran kişilerin en büyük şikayetleri genellikle dış görünümdeki bozukluk. Bunlardan en belirgin olanlardan biri de lekeler. Örtüsüz kullanılan koltuklarda sıkça başa gelen durumlardan biridir. Özellikle çocuklu ve kalabalık evlerde sıkça meydana gelmektedir.

Vişne suyu, şarap, kalem, yağ lekesi gibi kalıntılar silinse dahi koltuğa iz bırakmaktadır.

Bu yüzden, yerinde koltuk yıkama merter firmamıza başvurup, çok kısa sürede koltuk döşemelerinizi ilk günkü gibi yapmalarını sağlayabilirsiniz. Üstelik yıkama fiyatları çok cüzi olmaktadır. Böylece sizler de efor sarf etmeden alanında uzman kişilere temizleme işlemlerinizi yaptırabilir, oldukça iyi sonuçlar alabilirsiniz. Bu sayede, koltuklarınızın ömrü de uzamaktadır, böylece bir daha masraf yapmazsınız.

5/5 (1 Review)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et