Güngören koltuk yıkama firmamız, Güngören bölgesinde garantili koltuk yıkama temizliği yapan tek firmadır.

 

Güngören Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Güngören koltuk yıkama

WhatsApp

mail Güngören koltuk yıkama

Güngören koltuk yıkama

Güngören koltuk yıkama sektöründe uzun süredir hizmet vermemizin tecrübesiyle sizlere en iyi koltuk yıkama hizmeti sunmamaktadır. Yıkanan tüm koltuklarda kesin temizlik garantisi veriyoruz.

Elektrik süpürgesiyle her ne kadar temizlik yapılsada her koltuk zamanla kirlenir. Koltuk yüzleri tıpkı halı gibi zamanla yıkanmaya ihtiyacı vardır. Üzerine dökülen çay, kahve gibi benzeri sıvıların oluşturduğu lekeleri silerek çıkarmak yerine yıkama yapmak en doğru yöntemdir.

Bununla birlikte bazen çocuklar tarafından kalemle çizilen koltuklar yine yıkama yöntemiyle eski haline dönebilir. Rengi sararmış koltukların temizliği yine profesyonel ekibimiz tarafından yapılan detaylı yıkama sonucu koltuğunuz ilk günkü gibi aynı renk ve parlaklığa döner.

Koltuklarınızın sizin için önemli olduğunu biliyoruz, bizde temizliğin kalitesine önem veriyoruz..

koltuk-yikama Güngören koltuk yıkama

Koltuk yıkama fiyatları için müşteri temsilcilerimizi aramanız yeterlidir. Her koltuk takımı aynı degildir. Çeşitli koltuk takımları, minderler, deri kollu koltuklar vs. Gibi birçok model koltuk olmasından kaynaklı olarak, koltuk yıkama fiyatları farklılık gösterir.

Ayrıca, Müsteri temsilcilerimiz koltuk yıkama işlemi yapan personelimiz oldugu için size en doğru fiyatları verir. Bu nedenle kesinlikle verilen ücrete harici olarak exstra bir ücret alınmaz. Güngören koltuk yıkama hizmetimizde yıkama ve temizlik sonrası. Kuruma süresi, yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcimize tam olarak anlatabilirsiniz. Gökkuşağı koltuk yıkama firması olarak, temizlediğimiz her koltuk temizlik garantisi altındadır. Koltuk yıkama fiyatları ve verilen indirimler ile siz değerli müşterilerine mükemmel temizlik garantisini vermektedir. Kampanya ve fiyatlandırma için lütfen bizi arayın.

Koltuk yıkatmanın önemi

Koltuk temizliği gündelik temizliklerde yapılan temizlik bezi ve fırça gibi araçlar kullanımıyla sadece yüzeysel olarak yapılmaktadır. Ancak bu tür temizlik, kesinlikle bir antibakteriyel temizlik değildir. Koltuk yüzeyine dökülen sıvılar leke ve zamanla iç kısımlara ulaşarak, kökü koku ve mikrop oluşumuna neden olmaktadır.

Koltuklar genelde elimizin ve yüzümüzün temas ettiği eşyalardan biridir. Bu sebeble Gökkuşağı koltuk yıkama olarak, koltuk temizliğine önem veriyoruz. Kullandığımız koltuk temizleme araçlarıyla koltuğunuzun 5 cm içine kadar detaylı yıkama işlemi yapıyoruz. Yağtığımız temizlik sonrası koltuklarınız içi ve dışı adeta nefes almış gibi olur. Uygun fiyat ve kaliteli temizlik için lütfen bizi arayarak randevu alın.

Güngörende koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

  • Güngören Merkez
  • Güneştepe
  • Mareşal Çakmak
  • Tozkoparan
  • Akıncılar
  • Güven
  • Merter
  • Gençosman
  • Haznedar
  • Sanayi ve Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz diğer mobil şubeler.

Pratik bilgiler:

Ne kadar dikkatli olursanız olun, koltuk yüzeyine dökülmeler gerçekleşir. Dökülen sıvılar, Tekstil bazlı bir koltuğun içine girmesini veya deri ya da suni deri yastık için diğer alanlara yayılan bir sıvıyı temizleyin. Leke oluşurken kağıt havlu veya beyaz yumuşak bezler kullanın, aksi takdirde döküntüdeki sıvı yastık veya minderlere geçebilir. Çikolata sosu veya makarna gibi yiyecek maddelerinin dökülmesi durumunda, yayılmasını önlemek için döküntünün ortasına doğru silin. Daha sonra Lekeleri önlemeye veya çıkarmaya yardımcı olmak için sirke batırılmış beyaz bir bezle ketçap veya hardal gibi dökülen lekeleri temizleyin. Sirke ayrıca evcil hayvan lekelerinin ve kokularının giderilmesine yardımcı olur.

Nemli beyaz bir bez üzerine az miktarda bulaşık sabunu kullanarak lekeleri ve diğer döküntü türlerini temizleyin. Dökülen bölgeden ortasına doğru silerek temiz, nemli, beyaz bir bezle takip edin. 

Genel koltuk temizliği için bizi arayın. Koltuk yüzeyine dökülen herşeyi derinşemesine temizliyoruz.

5/5 (19 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et