Bağcılar koltuk yıkama firmamız, Bağcılarda bulunan tüm semtlere hizmet veren. Ve koltuk yıkama işinde garantili temizlik hizmeti veren tek firmadır.

 

Bağcılar Koltuk Yıkama

7/24 Profesyonel Hizmet

 

wp Bağcılar koltuk yıkama

WhatsApp

mail Bağcılar koltuk yıkama

Bağcılar koltuk yıkama

Bağcılarda koltuk yıkama hizmetinde uzun süreden beri hizmet veren. Köklü koltuk yıkama firması olmamızın avantajıyla. Sizlere en iyi koltuk yıkama hizmeti sunmamamızı sağlamaktadır. Yıkanan tüm koltuklarda kesin temizlik garantisi vardır.

Evinizin sizin için önemli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden temizliğin kalitesine odaklanıyoruz. 

koltuk-yikama Bağcılar koltuk yıkama

Koltuk yıkama fiyatları için fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir. Şüphesiz her koltuk takımı aynı değildir. Çeşitli koltuk takımları, minderler, deri koltuklar vb. Gibi birçok model koltuk olmasından dolayı koltuk yıkamanın fiyatları farklılık göstermektedir.

Müşteri temsilcimiz servis koltuk yıkama hizmeti veren personelimizden olduğu için size en doğru fiyatı verir. Kesinlikle verilen ücret harici exstra bir ücret alınmaz. Bağcılar koltuk yıkama servisimizde yıkama ve temizlik sonrası kuruma süresi. Yıkama süresi ve benzeri tüm sorularınızı müşteri temsilcimiz tam olarak anlatacaktır. Bağcılar koltuk yıkamada yıkanacak her koltuk kesinlikle güvence altındadır. Koltuk yıkama ücretleri vede vermiş olduğumuz indirimler ile siz değerli müşterilerimize mükemmel temizlik garantisini vermektedir. Kampanyalar ve fiyatlandırmalar için lütfen bizi arayın.

Neden koltuk yıkama yaptırmalısınız?

Koltukların temizliği diğer eşyaların temizliği gibi değildir. Bez veya fırça gibi araçlarla yüzeysel temizleme yapmayla gerçek bir temizlik olmaz. Biriken kirler zamanla koltuğun iç yüzüne kadar geçebilmekte ve yayılabilmektedir. Koltuğunuzun üzerine dökülen çay, gazlı içicek, yiyecek yağı vs. Gibi kirlerden oluşan lekeleri bez veya sünger gibi araçlarla silmek gerçek bir antibakteriyel temizlik olmaz.

Servisimizde kullandığımız koltuk yıkama ekipmanlarıyla koltuğunuzda antibakteriyel temizlik yaparak. Koltuğunuzun 5 cm içine kadar detaylı temizlik yapıyoruz. Uygun fiyatlı koltuk temizliği için bizi aramanız yeterli.

Bağcılarda koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz semtler:

  • Bağcılar Merkez
  • Göztepe
  • Mahmutbey
  • Bağlar
  • Güneşli
  • Sancaktepe
  • Barboros Yeşilbağ
  • Hürriyet
  • Yavuzselim

Koltuk yıkama hizmeti verdiğimiz diğer mobil şubeler.

5/5 (13 Reviews)
Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizle sohbet et